• PDF

Szanowni Państwo,

 

Technobud to firma tworzona przez doświadczonych ludzi, znających doskonale specyfikacje rynku. Wiedza zgromadzona przez jej pracowników, stanowi o profesjonaliźmie Technobud-u, jako firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu maszyn o wysokim stopniu specjalizacji.

Personel firmy Technobud odbył wiele szkoleń w kraju jak i za granicą w zakresie obsługi i eksploatacji nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i wynajmem maszyn budowlanych, drogowych oraz agregatów prądotwórczych. Oferowane przez nas maszyny produkowane są przez renomowane firmy krajowe jak i zagraniczne.

Świadczymy usługi serwisowe w siedzibie firmy jak również bezpośrednio u klienta. Mamy do dyspozycji magazyn części zamiennych, warsztaty serwisowe, wykwalifikowanych mechaników, handlowców oraz miłą i fachową obsługę. Identyfikując potrzeby naszych klientów dobieramy optymalne rozwiązania dla ich potrzeb.

Technobud jest autoryzowanym przedstawicielem wiodących producentów w branży urządzeń specjalistycznych w budownictwie drogowym i przemyśle.

 

 

W naszej ofercie znajdą państwo:

- Agregaty Prądotwórcze

- Sprężarki Przemysłowe

- Zagęszczarki

- Stopy Wibracyjne

- Stacje Hydrauliczne

- Walce

- Wibratory

- Pompy

- Piły, Przecinarki

- Narzędzia Brukarskie

- Silniki do Maszyn Budowlanych i Przemysłowych

 

Producenci Współpracujący:

Atlas Copco, Dynapac, Weber, Belle, Dr. Schulze, Fogo, Norton, Jazon, John Deere, Yanmar, Endress, NTC, Cedima, Nozar .